25.04.2019
Kovboj chytil zlatou rybku a ta mu povídá, že mu splní tři přání.
Kovboj říká tedy 1. přání:
"Když přijdu do baru, chci vymlátit všechny muže."
Pak říká 2. přání:
"Když se podívám na nějakou babu, tak ať jde se mnou do postele."
A poslední přání:
"Chci ho mít takového, jakého má můj kůň."
Tak přijde kovboj do prvního baru, vymlátí všechny chlapy, mrkne na babu, jdou spolu nahoru, on se vysvleče a ona začne strašne ječet. Chlap se tedy podívá mezi nohy a s údivem povídá:
"Už 30 let jezdím na svém koni a až teď zjistím, že je to kobyla."
25.04.2019
Nejsilnějším prostředkem proti stárnutí je láska.

Autor: Mill John Stuart
24.04.2019
Nevíte, kam poslední dobou zmizely všechny blondýnky?
.
.
Stále krouží a krouží na kruhových objezdech a hledají konec.
24.04.2019
24.04.2019
Kdo miluje sebe, nemá soupeře.
24.04.2019
Grebeníček, Klaus a Paroubek se potkali v pekle před branami, za nimiž (jak dobře vidí) je čeká už jen nějaké strašné mučení.
Nechápajíc, stojí zmatení jejich nezáviděníhodným postavením a s děsem v očích čekají, co bude.
Náhle se první brána začala s rachotem otevírat. A za nimi stojí snad ta nejošklivější žena, co kdy viděli.
Malá a tlustá, bezzubá a vráščitá, s dlouhými mastnými vlasy a navíc se od ní linul příšerný smrad. Prostorem otřásl hromový hlas Satana: "Grebeníčku, zhřešils! Jsi proto odsouzen strávit věčný čas v posteli s touto ženštinou!!" A Grebeníček, smeten náhlým větrem, za srdceryvného řevu zmizel za branou.
Šokování nezměrnou krutostí, třásli se Klaus a Paroubek jako osiky. A pak, druhá brána rachotíc, začala se otvírat. A tam spatřili ženu ještě odpornější než byla ta první.
Vysoká, monstózní, černé vlasy plné larv, bez očí, s krvavými zuby. A hlas Satana zahromil, "Václave Klausi, zhřešils! Jsi proto odsouzen strávit věčný čas v posteli s touto ženštinou!!!"
A Klaus, stejně jako Grebeníček, byl smeten vstříc strašlivým mukám.
Paroubek, nyní sám, tváří v tvář poslední bráně. Čas jakoby se zastavil, než kousek po kousku, skřípajíc zhoustlým vzduchem i ona brána pomalu se otevírajíc, chystala se vyjeviti své strašné tajemství...
A Paroubek očekávající to nejhorší spatřil...... Cindy Crawford!!!
Nevěřil vlastním očím, s rozkoší hleděl na krásné, dokonalé tělo zářící v bikinách. Nemohl tomu uvěřit. A Satan pravil: "Cindy, zhřešilas..."
24.04.2019
24.04.2019
Proč má tchýně kruhy pod očima?
.
.
Protože čert nikdy nespí.
24.04.2019
Malířství je silnější než já, dělá si se mnou, co chce.

Autor: Picasso Pablo
23.04.2019
Pepíček ve škole dostane úkol-napsat 3 věci co říká maminka, co tatinek a co uvidí! Přijde domů a říká Mami můžu do Zoo "NE!" řekne maminka - Pepiček si to zapíše do úkolu" jde za tatinkem a "říká tati můžu do Zoo" Tatínek mu řekne "jen běž" - také si to poznamená! Přijde do Zoo a vidí opici tak si napise - velké chlupaté zvíře. Druhy den přijde do školy a paní učitelka mu řekne Pepíčku přečti nám svůj úkol Pepíček se zamyslí a říká "----NE------" Pani ucitelka říká "mám jít pro pana ředitele? "Pepicek čte dál "jen bež" Učitelka odpoví "víš kdo je to pan ředitel?" ------ Velké chlupaté zvíře" dodá Pepíček!!!
  1 / 159 další »