Ostatní

Jednou byl americký prezident s manželkou na exkurzi na farmě. Každý host
absolvoval individuální trasu. Když byla paní prezidentová v areálu slepic,
ptala se, jestli kohout kopuluje víckrát denně. Chlápek povídá:
"Jistě, nejmíň tucekrát."
"Prosím, řekněte to panu prezidentovi."
Když se do této části farmy dostal pan prezident, chlápek mu řekl to o kohoutovi
a prezident se ptá:
"A pořád stejnou slepici?"
"Ne, pokaždé jinou."
"Řekněte to, prosím, mé paní."
zobrazit detail
Chlapík z vypoulenýma očima pozoruje ženu s dobrými prednostmi, a ptá se jí:
"Slečno, jaký máte krásný pulover."
"Hmm, z pravé velbloudí srsti."
A mladík na to:
"No hnes jsem si myslel, když jsem viděl ty dva hrby."
zobrazit detail
"Jiřinko, celý život vás budu nosit na rukou!"
"Copak vy nemáte auto?"
zobrazit detail
Vosa štípne sedláka do přirození. Šíleně ho to pálí, a tak jde do sklepa, aby si ho ochladil v krajáči s mlékem. Přistihne ho při tom sousedka a hledí na něj jako ovce na přádelnu. "No, coco, to jste ho ještě nikdy neviděla?" ptá se podrážděný sedlák.
"Ale viděla, ale nevěděla jsem, jak se nabíjí."
zobrazit detail
Jeden mladý muž ráno telefomuje dívce"Ahoj, Kláro! Poslední dobou jsem děsně zapomnětlivý, zvlášť když piju. Včera na mejdanu jsem se tě ptal, jestli bys nejela se mnou na chatu na víkend, ale zapomněl jsem, jestli jsi řekla ano nebo ne." "Ahoj Tomáši. Taky hrozně zapomínám. Pamatuju si, že jsem včera někoho poslala do pr*ele, ale ráno jsem si nepamatovala, koho."
zobrazit detail
Přijde celkem pohledný chlápek do baru a hned zamíří k velice atraktivní blondýně. Přisedne si k ní, obědná si pití, ledabile se otočí a pronese: "I`m Bond, James Bond." Blondýna odpoví: "Off, Fuck off."
zobrazit detail
Mladý muž kupoval své milé k svátku rukavice. Současně s ním mladá prodavačka obsluhovala dámu, která kupovala dámské kalhotky. Prodavačka omylem balíčky vyměnila. Mladík, aniž balíček otevřel, píše své milé: "Miláčku, k Tvým jmeninám Ti přeji hodně štěstí a zdraví. Dlouho jsem uvažoval, čím bych Ti udělal radost, až jsem si vzpomněl, co Ti na poslední schůzce chybělo. V obchodě měli ješte dírkované, ale ty jsem nebral, protože by Ti v nich byla zima a v létě je stejně nenosíš. Ty, kterí posílám, jsem zkoušel na prodavačce a moc jí slušely. Povídala mi, že jsou to nejlepší, co mají. Sama mi ukazovala své a říkala, že je má tři roky a prala je jen jednou. Kéž bych Ti je mohl navléknout a pohladit je, ač se o to budou pokoušet druzí. Před upotřebením do nich nasyp klouzek a foukni do nich. Nesvlíkej je na ulici a v autobuse, aby Ti vítr nepoškodil Tvou hladkou pokožku. Na návštěvě je nesvlíkej celé, ale jen do poloviny, jak se to ted nosí. Nezapomeň je někde! Až je budeš chtít čistit, tak je vyper a sedni si v nich na sluníčko. Až je budeě chtít vyhodit, tak je pošli mně, já si s nimi budu čistit brýle."
zobrazit detail
Děda oslavuje sté narozeniny. Sejde se hodně příbuzných a i zástupci místních novin přišli udělat s dědou rozhovor. Ptají se: "Dědo, jak to děláte, že prestože je vám už sto, stále na vás letí mladá děvčata?" Děda se potměšile usmál, a jen si oblízl obočí...
zobrazit detail
Unavený cestovatel zapadne o půlnoci do hotelu. Opře se o recepci a žádá o jednolůžkový pokoj. Když se recepční začne hrabat v papírech, chlápek se rozhlídne po hale a vidí, že na jedné pohovce tam sedí nádherná blondýna. Řekne recepčnímu, aby chvilku počkal, a vyrazí. Za chvilku je zpátky se slečnou vedle sebe a povídá recepčnímu:
- "To je náhoda, že jsem se tu potkal s manželkou... Takže budu potřebovat dvojlůžkový pokoj."
Ráno jde vyrovnat účet a vyvalí oči, když zjistí, že má zaplatit patnáct tisíc.
- "Co to je za nesmysl? Vždyť jsem tu byl jen jednu noc!"
- "To ano, pane, ale vaše 'manželka' tu byla tři týdny."
zobrazit detail
V samoobsluze tlačí mladý tatínek vozík s potravinami a vřískajícím děckem. Muž něžně opakuje: "Klid, Alberte, jenom klid. Klid a žádné scény!" Nějaká žena ho pozoruje a s uznáním říká: "To je dobře, že s tím dítětem mluvíte jako s dospělým, takhle Albert vyroste v sebevědomého a vyrovnaného muže." Na to otec: "Mýlíte se paní, já jsem Albert!"
zobrazit detail