Přihlášení uživatele
Sobota 20.04.2024 . Svátek má Marcela, Odeta, a Celina.
Zábava Encyklopedie Hry
CyberServer » Hry » Counter-Strike 2 » Skiny » Nože » Navaja Knife » Navaja Knife - Marble Fade - Factory New (FN)

Navaja Knife - Marble Fade - Factory New (FN)

Navaja Knife - Marble Fade - Factory New (FN) je skin ze hry Counter-Strike 2. Zde naleznete ukázky skinu pro PC a mobilní verzi, které jsme pro Vás připravili.

Navaja je tradiční španělský skládací nůž, který se vyznačuje dlouhou historií a charakteristickým designem, včetně velkého ostří a čepelí, která se skládá do rukojeti. Tento nůž má hluboké kořeny v andaluské kultuře a byl tradičně využíván pro různé účely, včetně práce na farmě, lovu a jako symbolický suvenýr španělského regionu. Navaja nože jsou stále vyráběny a používány, a jsou také ceněny sběrateli pro svou řemeslnou kvalitu a historický význam.

Marble Fade je vzor barvení, který se často vyskytuje na nožích ve videohře Counter-Strike. Tento vzor vytváří efektní vizuální dojem mramoru nebo žilkovaného vzoru na čepeli nože. Marble Fade nože charakterizují různé výrazné barvy, jako je modrá, červená, oranžová a žlutá, což dává nožům atraktivní a odlišný vzhled. Tyto nože jsou často vysoce ceněny mezi hráči a sběrateli CS pro svůj estetický design a vzácnost určitých barevných kombinací.

Skin byl přidán do hry 14.03.2019. Skin naleznete v bedýnkách Prisma 2 Case , Prisma Case .

Zařazeno v kolekcích Marble Fade .

Ukázka skinu