Přihlášení uživatele
Neděle 19.05.2024 . Svátek má Ivo, Gerda, Celestýn, a Alvin.
Zábava Encyklopedie Hry
CyberServer » Zábava » Murphyho zákony » Cestování a doprava » Reewův zákon viditelnosti za horizont 1 Čím pomaleji jedete do kopce,

Reewův zákon viditelnosti za horizont 1 Čím pomaleji jedete do kopce, ...

Reewův zákon viditelnosti za horizont
1. Čím pomaleji jedete do kopce, za jehož horizont určitě nevidíte, tím vyšší je pravděpodobnost , že za horizontem stojí jiné auto, kterého si ani přes pomalou rychlost nevšimnete.
2. Tato pravděpodobnost narůstá přímo úměrně s tím, čím menší je viditelnost.
3. Pravděpodobnost srážky s tímto vozidlem je přímo úměrná rychlosti jiného vozidla, jedoucího v protisměru.
4. Tato pravděpodobnost dále narůstá s hmotností a opotřebovaností brzd nákladního automobilu, který za vám jistě jede.
5. Pravděpodobnost toho, že vám bude udělena pokuta za způsobení dopravní nehody je nepřímo úměrná vaší momentální rychlosti v době nárazu do výše zmíněného za horizontem stojícího neosvětleného automobilu, neoznačeného trojúhelníkem, jehož objetí vám znemožnil rychle jedoucí automobil v protisměru. V účinném a rychlém zabrždění vám samozřejmě bude bránit nákladní automobil jedoucí za vámi, jehož nárazník byste jen neradi viděli na místě zadních sedadel vašeho vozu.
6. Pravděpodobnost, že po vydatné pitce (kterou uspořádáte po příjezdu z policejní stanice na oslavu přežití dopravní nehody, způsobené body 1-4 a korunované bodem 5) dostanete další pokutu za výtržnost, je přímo úměrná vašemu pocitu ukřivdění.