Přihlášení uživatele
Vtipy Citáty Přísloví Murphyho zákony Obrázky Encyklopedie

CyberServer

Vítejte na portálu CyberServer. Cyberserver je zábavní web. Pokud se chcete pobavit, můžete si přečíst vtipy, dále jsme pro Vás připravili citáty, přísloví a murphyho zákony. V případě, že hledáte informace nebo se chcete vzdělávat, můžete navštívit naší encyklopedii, ve které naleznete plemena psů, plemena koní.

 
detail Vtip - 16.03.2019
Jde zajíc do obchodu, před obchodem stoji obrovská fronta nadržených zákazníků. Zajíc si suveréně dere dopředu, no a na začátku fronty stal medvěd. Medvěd ho odstrčil se slovy: "Běž do fronty". Za chvilku se zajíc zase cpe dopředu. Stále na začátku fronty stojící medvěd, který už byl naštvaný mu vrazil ránu, až ho to odhodilo. Zajíci to nedá a zase se hrne dopředu, narazí zase na medvěda, který je už hodně rozzuřený a tak ho zmlátí a zkope. Když se zajíc probere, tak smutně zkonstatuje: "Já snad nikdy neotevřu."
detail Vtip - 15.03.2019
Neslyšíš vlak?
detail Obrázek - 15.03.2019
detail Přísloví - 15.03.2019
Victi victimus - Poraženi vítězíme
detail Vtip - 15.03.2019
Sedí dvě vši na pleši a jedna se ptá té druhé:
"Pamatuješ si? Kdysi jsme si tu hrávali na schovávanou..."
detail Obrázek - 15.03.2019
detail Murphyho zákon - 15.03.2019
Briskův zákon o skotačení

Štěně, které si vás na první pohled získá svou hravostí a čilostí, bude po zbytek své existence ve vašem domě pouze tupě ležet na gauči a zoufalé házení gumovou kostí bude komentovat maximálně lehce ironickým pohledem.
detail Vtip - 15.03.2019
Výrostek povalí na ulici šedesátiletou dámu, vytrhne ji kabelku a utíká pryč.
Paní se zvedne a rozčileně za ním křičí:
"Ty syčáku! A co znásilnit?"
detail Citát - 15.03.2019
Do leckterého domu vrací se místo hrdinů chladná urna a popel.

Autor: Aischylos
detail Vtip - 14.03.2019
Zedník volá stavbyvedoucímu: "Dobrý den, Šéfe, dnes fakt nemůžu přijít do práce. Strašně mě bolí hlava, žaludek a cejtím takovej celkově oslabenej." Vedoucí mu říká: "Počkej Franto, neblbni, máme frmol, víš, že tě dneska fakt potřebuju. Víš, co já dělám, když je mi podobně? Řeknu manželce, ať mi ho vykouří a hned je mi líp a můžu jít v pohodě do práce. Zkus to taky!" Za dvě hodiny volá zedník znovu: "Šéfe, za chvíli jsem v práci. Udělal jsem přesně to, co jste mi poradil a cejtím se jak rybička. Jo a máte moc krásnej barák."