20.06.2018
Vtip
Do ordinace se vřítí rozzuřená žena posetá modřinami a křičí:
"Kde je ten psychiatr, který vyléčil mého manžela ze zbabělosti?"
20.06.2018
Obrázek
Na poškozených disketách je špatný sektor vždy na místě, kde se nachází nejdůležitější soubor.
20.06.2018
Vtip
Naši vojáci se připravují na humanitární misi do Iráku. Velitel vyhlásí poplach a za několik minut je celá jednotka nastoupena v plné zbroji. Jen vojín Novák chybí. Přijde po dobré půlhodině.
Velitel řve: \"Novák, všichni naši chlapci jsou dávno připraveni natrhnout prdel tomu Saddámovi a ty jdeš pozdě!\"
\"Víte veliteli,\" ospravedlňuje se Novák, \"dostal jsem signál o poplachu když jsem byl v posteli. Vyskočil jsem, rychle jsem si oblékl maskáče, nasadil přilbu a nabarvil si tváře maskovacími barvami. Opásal jsem se řemenem, na něj dozadu připevnil granáty, vlevo zavěsil tesák a napravo pistoli. Navlékl jsem si neprůstřelnou vestu a nasadil ochranné brýle. Do kapsiček u vesty jsem si nacpal náhradní zásobníky s náboji, do podpažních pouzder zasunul finský nůž a beretu a na záda přehodil batoh s minami. Na pravé rameno jsem si pověsil samopal a na levé bazuku. Na levé předloktí upevnil minivysílačku, na pravé škrtící strunu a bombičku s paralyzujícím plynem .Do zubů jsem vzal dýku,do pravé ruky M-16, do levé kulomet. Už jsem byl na odchodu, když jsem se náhodou uviděl v zrcadle. Tak jsem se lek, až jsem se pos*al a musel začít znova.
20.06.2018
Citát
Často jsem se ptal sám sebe, jak jde dohromady, že každý má raději sebe než ostatní lidi, ale přesto svým názorům přikládá menší hodnotu než názorům druhých.

Autor: Aurelius Marcus Antonius
19.06.2018
Vtip
"Víte jaký je rozdíl mezi vanou a záchodovou mísou?"
"Nevím."
"No to to u vás musí pěkně vypadat."
19.06.2018
Obrázek
19.06.2018
Přísloví
Ráno má v ústech zlato - je plné dobrých předsevzetí.
19.06.2018
Vtip
Potkají se dva žebráci. Jeden z nich si vydělal za krátkou dobu tisíc korun. "Copak jsi těm lidem říkal, že tě obdarovávali?"
"Že mi žena umřela!"
"A sakra, tak to já budu lidem vyprávět, že mám větší neštěstí než ty - že moje je ještě na živu!"
19.06.2018
Obrázek