Přihlášení uživatele
Vtipy Citáty Přísloví Murphyho zákony Obrázky Encyklopedie

Černý humor

Nyní se nacházíte v kategorii Černý humor. Aktuálně zde naleznete 158 vtipů na téma Černý humor, které pro Vás stále rozšiřujeme.

Přijde montér na jednotku intenzivní péče, chvíli si prohlíží pacienty, všichni na přístrojích, a pak povídá: "Pořádně se nadechněte, budu měnit pojistky."
Dou dva malomocní po ulici a potkají známého. Ten známý je pozdraví. Jeden malomocný odpoví a tomu druhému malmomocnému odpadne kousek masa. Ten co odpověděl na pozdrav toho druhého pokárá: "To seš celej ty. Místo abys pozdravil, tak zase jen něco utrousíš."
Co dělá lenochod, když hoří les?
.
.
Hoří taky.
"Ten děda Serjoža, představte si, už je mu 90 let a pořád je plný
energie..."
"A odkud je?"
"Z Černobylu."
Nápis na hrobě: Zde leží moje manželka a já doma odpočívám v pokoji...
Parta kluků přepadla v zapadlé uličce chlápka. Řežou ho hlava nehlava bejsbolkama, někdo má jen řetěz, ale chlap chudák leží na ulici, se zcela zdemolovanou vizáží. Jeden klučina si dává zvlášť záležet a mlátí ho i když ostatní už toho nechali. Mezi tím jeden "studuje" jeho občanku a povídá:
"Nechci ti kazit radost, vole, ale podle vobčanky je to tvůj fotr!"
Jsou dva chlapi na střeše a jeden vždycky skočí, vyleze zpět a takhle to dělá pořád. Ten druhej se ho ptá: Hele jak to děláš, že se nezabiješ? No, musíš v to mít víru. Tak se postaví na okraj střechy a skočí a zabije se.A ten druhej: na to, že jsem anděl, jsem dobrá svině!
Potkají se dva sousedi: "Ale copak, pane Novák, dneska má vaše tchýně pohřeb, a vy jdete do práce?" "No to víte, nejdřív povinnosti, potom zábava
Chlápek vyhazuje tchýni z okna:
"No vidíš, jinej by tě zabil a já tě pouštím na svobodu!"
Kat přišel pozdě večer domu a hned budí svoje děti. "Děcka, vstávejte, přenesl jsem vám z práce nový balón." Děti se podívají na novou hračku a zajásaly. "Jejda, zase jeden z otevřenýma očima!"
1 / 16