Přihlášení uživatele
Pondělí 04.03.2024 . Svátek má Stela, Jadranka, a Jadrana.
Zábava Encyklopedie Hry
CyberServer » Zábava » Vtipy » Vánoční vtipy

Vánoční vtipy

Nyní se nacházíte v kategorii Vánoční vtipy. Aktuálně zde naleznete 78 vtipů na téma Vánoční vtipy, které pro Vás stále rozšiřujeme.

V hodině angličtiny: Tak za prvé! Českou mši vánoční složil J. J. Ryba, ne Džej, džej Fish
Pan Novák se rozčiluje na běžeckém okruhu v Linci:
"No Linecká kolečka jsem si tedy takhle nepředstavoval."
Maminka říká Pepíčkovi: "Oznamuji, že se letošní Vánoce ruší. Podle všeho jsi TY napsal Ježíškovi, že jsi byl celý rok hodný. Chudák se zadusil smíchy."
Pan Novák se vrátí z vánočního nákupu, hledá peněženku a místo ní najde jen kartičku: Veselé vánoce vám přejí kapsáři!
Malá Janička dostane k vánocům pod stromeček obálku se stokorunou.
Maminka říká: "Jak se říká tetičce, Janičko?"
A Anička na to: "Stará držgrešle?"
Dvě blondýnky jsou do lesa pro vánoční stromek. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé: "Tak co?" "Ale, nikde nic." "Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob."
Na pustém ostrově Robinson s Pátkem dávají do prázdných lahví dopisy a hážou do moře. Po hodině se Robinson ptá: "Nevzpomínáš si, komu ještě poslat vánoční a novoroční přání?"
Maminka přikáže Pepíčkovi: "Pepíčku, zapal vánoční stromeček!"
Za chvíli přijde Pepíček a ptá se: "A svíčky taky?"
Pepíček ten den rozbil už třetí okno a ze školy přinesl tolik poznámek, že jeho žákovská knížka připomínala spíše Knihu Přání a Stížností. A tatínkovi už vytekly nervy. A protože se blížily vánoce, oznámil Pepíčkovi:
"Takovým zlobivým klukům, jako jsi ty, Ježíšek nejenže nepřinese dárky, ale ještě na tebe pošle čerty. Místo seznamu dárků pošli Ježíškovi seznam svých rošťáren!!!"
Netušil, že to Pepíček vezme tak vážně. V noci se probouzel hrůzou z Božího trestu a na stole mu ležel papír nadepsaný: "Milý Ježíšku..." Přemýšlel nad svými rošťárnami a už se viděl v pekle. Na poslední chvíli ho napadlo spásné řešení.
Utíkal do kostela, za chvíli zase tryskem domů a pod kabátem ukradenou sochu Panny Marie. Pak sedl ke stolu a už píše:

"Ježíši, Chci kolečkové brusle, horské kolo a Playstationu s hrami. Radím ti, aby sis pospíšil, protože tu mám tvojí mámu jako rukojmí."
Tři si povídají o tom, co udělají s vánočními odměnami. První říká: "Pracuji v německé bance. Z vánočních odměn si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou.”
Druhý povídá: "Pracuji v Daimler Chrysler. Za vánoční odměny si nechám vybudovat bazén a za zbytek pojedu na cestu kolem světa.”
Třetí praví: "Já pracuji na finančním úřadu a za vánoční odměny si koupím svetr.”
Ostatní se ho ptají: "A co zbytek?”
Finančák odpoví: "Zbytek mi na něj přidají rodiče!”
1 / 8