22.09.2018
Žena je neštěstí, ale nezbavuj, bože, žádný dům tohoto neštěstí.
22.09.2018
To vám přišel chlápek do hospody a byl úplně promáčený. "Co si dáte?" ptá se barman. Deci rumu. Vypije tu deci, vyplivne a řekne: "FUJ, TA UMĚLA ŘÍDIT." Tento proces opakuje 7x. Hostinský se naštve a říká: "Buď to vysvětlíte nebo už vám nenaleju."
"No to bylo tak. Jdu lesní cestou a prší. Vidím auto - trabanta. Stopnu ho. Sedí tam stará babka. Jedeme, jedeme, stěrače nestíhají a najednou před námi kamión. Předjíždí, ikdyž nic nevidí. Na proti nám autobus. Myslel jsem, že bude po nás. Říkám stará jestli to vybereš, tak ti ji vylížu. Hostinský dejte mi deci rumu. FUJ TA UMĚLA ŘÍDIT."
22.09.2018
Práce ve skupině je základ, pomůže ti hodit vinu na někoho jiného.
22.09.2018
Rozmáhají se nám všelijaká erotická divadélka! V jednom se o zaměstnání ucházel potulný erosumělec. Jeho číslo bylo následující:
Na jevišti v přistavených jedenácti postelích s jedenácti rozkoše chtivými děvami se přislíbil během čtvrthodinky jedenáctkrát pohlavně ukojit. Při premiéře však situaci zvládl pouze desetkrát. "Desetkrát nebo jedenáctkrát," máchl rukou principál, "to je celkem fuk. Hlavně že máme na měsíc vyprodáno."
"Není to fuk," oponuje poctivý umělec.
"Já naprosto nechápu, jak k takovému selhání mohlo dojít, když jsem si to těsně před vystoupením úspěšně všechno zkoušel!"
22.09.2018
Ženy si navzájem půjčují vše, ne však šaty, muže a krásu.

Autor: Paul Jean
21.09.2018
Mladý párek sedí na lavičce. Tu se dívka zeptá: "Máš rád psy?"
"No, že bych po nich toužil, to ne, ale sním všechno, co mi uvaříš."
21.09.2018
21.09.2018
Neházej všechno do jednoho pytle, nezdvihneš ho.
21.09.2018
Na taneční zábavě tančí chlap se ženskou a ta najednou říká:
"Prosím vás, proč tancujete jenom doprava, nechcete to zkusit opačně?"
Chlap na to, že ne. Ženský to asi vadí a tak zase doráží, jestli by to přeci jenom nechtěl zkusit. On už to nevydrží a říká:
"Já nemůžu, kdybych tancoval doleva, tak by se mi odšroubovala noha!"