Přihlášení uživatele
Zábava Encyklopedie Hry
CyberServer » Zábava » Vtipy

Vtipy - Strana 3

"Policie Los Angeles prosím odhoďte z .."
"Pane vrchní, ta roštěnka je cítit kořalkou!"
Vrchní couvne o tři kroky a ptá se: "Ještě?"
Nejoblíbenější mp3 Billa Gatese?
.
.
"Tak kopni do té bedny, ať panstvo nečeká..."
Po svatební noci si novomanžel povzdychne:
"A vařit taky neumíš?"
Zkoušející: "Vzpomenete si na nějakou povídku z Povídek Malostranských?"
Student: "Tak třeba Týden v Tichomoří."
(komise si utírá pot z čela.)
Říká sestra bratrovi: "Člověče, v posteli jsi lepší než táta."
A bratr na to: "Viď, máma taky říkala!"
Je pozoruhodné, jak málo navštěvují hypochondři zubního lékaře.
Riegrův slovník naučný, svazek 6.
Prostituce: "hanebný život nevěstek a zákupných žen, které sprošťující se vší lidské důstojnosti s tělem svým oplzlý obchod vedou..."
Sedí takhle chlápek smutně na baru a zírá na sklenici s drinkem. V tom vleze dovnitř takovej typickej ramenatej kříženec rockera a řidiče kamiónu, vyhlídne si právě tohohle chlápka jako oběť, přijde k němu a beze slova mu vypije jedním mocným lokem sklenici. Chlápek si chytne hlavu do dlaní a začne plakat. Hromotluka to chytne za srdce, tak ho poplácá po rameni a povídá: "Hele, neber si to tak. Byla to jen legrace. Zaplatím ti další drink, ale hlavně nebreč, to je hroznej pohled, když chlap brečí."
"Ale ne, to je jinak. Víte, tohle je nejhorší den v mým životě. Nejdřív jsem zaspal, přišel pozdě do práce a dostal padáka. Když jsem vylezl z úřadu, zjistil jsem, že mi ukradli auto. Na policii mi řekli, že mi nemůžou pomoct. Tak jsem jel domů taxíkem, ve kterém jsem zapomněl peněženku a doklady a ten mizera řidič ujel. Doma jsem načapal manželku v posteli se zahradníkem a ještě mě seřvala, že jsem neschopnej v posteli. Tak jdu do baru, zpiju se tady a zrovna když přemýšlím, že s tím životem už seknu, tak přijdete vy a vypijete mi jed."
Co je to černé a visí to z drátů?
.
.
Spálený elektrikář.